Aktualnie kondycja UE

Kondycja UE
Chociaż Unia Europejska jest w kryzysie, to jednakowoż wcale nie jest powiedziane, że nadal nie jest potężną organizacją. W końcu skupia wokół siebie wiele zamożnych krajów. Ciągle UE jest federacją szalenie zamożnych państw.
Naturalnie nie wszystkie są bardzo zamożne, ale w porównaniu z choćby większości państw w Azji, to i tak UE jest potęgą. I chociaż ostatnimi czasy niezbyt szybko się rozwija, a przynajmniej w porównaniu z choćby Brazylią, to powinniśmy wiedzieć, że to ciągle Chiny nas gonią. Choć naturalnie nie można powiedzieć, iż UE jest idealną organizacją. Moim zdaniem UE to świetny pomysł – nawet po złączeniu i tak jesteśmy mniejsi, niż Chiny bądź Indie, więc tylko jako zwarta organizacja możemy się liczyć.
Jednak dużym minusem tej organizacji jest po prostu to, że jest mocno zbiurokratyzowana. Dzięki właśnie biurokracji, Chiny i pozostałe potęgi – bądź aspirujące do ich miana, sporo szybciej nas gonią. To niedobrze, bo w końcu w interesie Europy jest to, aby UE ciągle była potęgą. I naturalnie pewnie tak będzie, ale ciężko jednoznacznie powiedzieć czy np. problem dużego bezrobocia, a zwłaszcza wśród młodych, szybko zostanie zażegnany. Być może całą Europę czeka los choćby Włoch, czyli niby zamożnego kraju, który jednak ma bardzo duże problemy z funkcjonowaniem? Trudno w jednoznaczny sposób powiedzieć…

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Categories: Blog criptolove.online

Comments are closed.

Wykształcenie najwa

Co robić, aby później nie siedzieć na bezrobociu? Tak się jakoś ...

Aktualnie kondycja U

Kondycja UE Chociaż Unia Europejska jest w kryzysie, to jednakowoż wcale ...

Co zrobić, aby wres

Jak można jak najdłużej być zdrowymi osobami? Przypadki chociażby zawałów serca ...

Cechy solidnego zak

Co robić, aby świat był o wiele bardziej zadbany? Trudno w ...

Szkło do kuchni

Obecnie niezmiernie istotną rolę w budownictwie gra dach, bowiem jeżeli ...